O mnie

Projektuję wnętrza i wdrażam w życie własne pomysły

Marta Kożuch - Architekt (projektant) wnętrz

 

Trzy lata temu zapragnęłam zmienić swoje życie. Będąc wtedy urzędnikiem państwowym postanowiłam zająć się tym co kocham, czyli projektowaniem wnętrz. Sama przekonałam się, że daje to siłę, którą można wykorzystać w każdej dziedzinie życia. Bo gdy robisz to co kochasz, zaczynasz wymagać od siebie jeszcze więcej. Podejmując działanie zmieniłam nie tylko otoczenie i dotychczasowe przyzwyczajenia, ale dzięki sile woli i wytrwałości udało mi się osiągnąć to, co jeszcze kilka lat temu wydawało mi się nierealne. Obecnie sama jestem swoim pracodawcą, pracuję z pasją i sprawa mi to ogromna przyjemność. 

Uważam, że każdy może pójść tą drogą i zacząć realizować własne marzenia. Wysiłek włożony w zmianę swojego życia bardzo szybko pokazuje pozytywne efekty i pozwala wieść życie o jakim marzymy.

Nabytej przez lata wiedzy dotyczącej projektowania wnętrz nie chce jednak zatrzymywać tylko i wyłącznie dla siebie. Dlatego też zdecydowałam się wykorzystać dostępne obecnie środki przekazu w tym social media oraz mój blog. Przyznam, że jest to mój pierwszy kontakt z blogosferą, jednak jest to moje skrywane marzenie. Na blogu i stronie internetowej zamierzam publikować efekty moich marzeń będące wynikiem włożonej w ich realizacje pracy czyli zrealizowane przeze mnie projekty. Mam nadzieję, iż w publikowanych przeze mnie wpisach każdy znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące sztuki urządzania wygodnych i przytulnych wnętrz oraz informacje i nowinki ze świata "wnętrzarskiego". Na blogu podawać będę konkretne przepisy dotyczące praktycznych rozwiązań, które każdy będzie mógł zastosować we własnym domu. Nie zabraknie również ciekawych reportaży o wydarzeniach związanych z najważniejszymi imprezami wnętrzarskimi jak i wycieczek po małych przytulnych butikach, w których można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów.  

Co najważniejsze - przy wykorzystaniu social network - do tych wszystkich informacji będziecie mogli zawsze wrócić. Jeżeli tylko zechcecie! Liczę, że będzie to nasza wspólna przygoda!
 
 
Zapraszam do współpracy z moim biurem projektowym Marta Kożuch Interior Design.
 
Marta Kożuch

Biuro projektowania wnętrz Interior Design w skrócie:

Aranżacja i projektowanie wnętrz domów prywatnych, komercyjnych i publicznych (wystrój wnętrz). Działamy na terenie całego kraju a szczególnie w województwa Śląskiego i Małopolskiego między innymi w takich miastach jak: Alwernia, Balice, Będzin, Bieruń, Bielsko-Biała, Bukowno, Bytom, Chrzanów, Chełmek, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Kamień, Katowice, Kraków, Krzeszowice, Mikołów, Mysłowice, Olkusz, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Trzebinia, Tychy, Zabrze, Zator i wiele innych. Jeśli mieszkasz w innym mieście niż te wymienione powyżej nie czekaj dzwoń: +48 785 200 429 lub pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.